czwartek, 23 marca 2017

'Humanz' - nowy album Gorillaz ukaże się 28 kwietnia 2017 roku!

Nowa płyta Gorillaz wkrótce w końcu ujrzy światło dzienne! Album będzie nosił tytuł 'Humanz', a jego premiera odbędzie się już 28 kwietnia 2017 roku. Więcej szczegółów na temat nowego krążka Gorillaz znajdziecie poniżej. Zapraszam!


O tym, że Gorillaz przygotowują nowy album, Damon Albarn informował już w lipcu 2015 roku. Wówczas nie wiadomo było jeszcze kiedy dokładnie ukaże się płyta i jaki będzie jej tytuł. Więcej informacji na temat nowego krążka zaczęło się pojawiać dopiero na początku 2017 roku. W styczniu Gorillaz udostępnili w sieci muzyczny manifest w postaci utworu 'Hallelujah Money'. Zespół zapewnił wówczas, że premiera nowego albumu odbędzie się definitywnie w 2017 roku. Dotrzymali słowa. Dziś Gorillaz za pośrednictwem mediów społecznościowych zakomunikowali, że ich nowa, piąta płyta wkrótce zostanie w końcu wydana.

Nowy album Gorillaz pt. 'Humanz' ukaże się 28 kwietnia 2017 roku. Wśród gwiazd które Damon Albarn i Jamie Hewlett zaprosili do współpracy przy nagrywaniu 'Humanz' znaleźli się: Grace Jones, Mavis Staples, Danny Brown, De La Soul, Pusha T, Kali Uchis, Kelela, Vince Staples, Jehnny Beth z Savages, D.R.A.M., Popcaan, Jamie Principle, Kilo Kish, Anthony Hamilton, Peven Everett i  Zebra Katz. 

Lista 4 nowych utworów z płyty Gorillaz pt. 'Humanz': 


'Ascension' (z udziałem Vince Staples):'We Got the Power' (z udziałem Jehnny Beth z Savages):'Saturnz Barz' (z udziałem  Popcaan):'Andromeda' (z udziałem  D.R.A.M.):(więcej utworów wkrótce...)

'Humanz' to piąta płyta w dorobku Gorillaz. Wcześniej zespół wydał 'Gorillaz' ( w 2001 roku ), 'Demon Days' (w 2005 roku), 'Plastic Beach' (w 2010 roku ) i 'The Fall' (w 2011 roku ).

Ciekawe, czy zespół zagraj w 2017 roku jakiś koncert poza własnym festiwalem Demon Dayz

Czekacie na nowy album Gorillaz? Dajcie znać w komentarzach lub na Faceboku :)

Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...