środa, 8 marca 2017

Demon Dayz Festival - Gorillaz zainaugurują własny festiwal w 2017 roku.

Gorillaz ogłosili się headlinerem własnego festiwalu Demon Dayz. Będzie to pierwszy od 2010 roku koncert zespołu. Demon Dayz Festival odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w Margate w Anglii. 


Niedawno wspominałam Wam o piosence pt. 'Hallelujah Money', którą Gorillaz wydali po sześciu latach milczenia. Okazuje się, że zespół powróci wkrótce także do koncertowania. Mało tego, Gorillaz postanowili stworzyć własny muzyczny festiwal. 10 czerwca 2017 roku w parku rozrywki Dreamland w angielskim Margate odbędzie się Demon Dayz Festival. Pierwsza edycja festiwalu potrwa jeden dzień. Jak na razie jedyną ogłoszoną gwiazdą jest właśnie zespół Gorillaz, wkrótce jednak do line-upu mają dołączyć kolejni artyści. Przebieg Demon Dayz Festival będzie transmitowany za pośrednictwem Red Bull TV. 

Mam nadzieję, że Gorillaz zaplanują więcej koncertów w 2017 roku i że uda nam się ich posłuchać także w Polsce. Ciekawe, czy do czasu rozpoczęcia Demon Dayz Festival dowiemy się czegoś więcej o nowej płycie zespołu. Czekacie na nowy album?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...