czwartek, 16 lipca 2015

Damon Albarn zapowiedział nową płytę Gorillaz!

Frontman Blur, Damon Albarn, zdradził, że planuje wkrótce rozpocząć pracę nad piątym albumem grupy Gorillaz. Artysta ma ręce pełne roboty, w kwietniu 2015 roku ukazała się długooczekiwana płyta Blur "The Magic Whip", rok wcześniej wydał pierwszą solową płytę "Everyday Robots" i jak przyznaje najzwyczajniej w świecie nie miał czasu zająć się projektem Gorillaz. Albarn zapowiedział, że nagrania rozpocznie we wrześniu 2015. Jamie Hawlett już w styczniu zamieszczając na Instagramie szkice Murdoc'a i Noodle zakomunikował rychły powrót Gorillaz. 


Gorillaz to założony przez Damona Albarna i rysownika Jamie Hawletta wirtualny zespół składający się z czterech fikcyjnych członków: 2D, Russela Hobbsa, Murdoca Niccalsa oraz Noodle. Postaci te nie odzwierciedlają żadnej realnej osoby, a rzeczywistymi członkami zespołu są muzycy zaangażowani w projekt.  Niezmiennym muzycznym współpracownikiem jest jedynie Damon Albarn.  Dyskografię Gorillaz zamyka wydany w 2011 roku album "The Fall".

Nie mogę się doczekać efektów tej pracy. Znacie Gorillaz? Którą piosenkę lubicie najbardziej?

Podoba Ci się mój post? Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój profil na Facebooku.


Dobra wiadomość dla fanów Gorillaz!Damon Albarn w sierpniu rozpoczyna nagrywanie nowej płyty Gorillaz! :)#DamonAlbarn #Gorillaz #NewAlbum #Damon #Albarn #Blur #ABC
Posted by Youdeetah on 16 lipca 2015


Youdeetah

2 komentarze:

  1. Znam i niektóre utwory Gorillaz lubię :) głównie "Clint eastwood" i "Feel good inc" :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...