poniedziałek, 6 lutego 2017

Royal Blood, The Kills i Warpaint na Open'er Festival 2017!

Organizatorzy Open'er Festival ogłosili właśnie kilku nowych artystów, którzy zasilą line-up tegorocznej edycji festiwalu. The Kills, Warpaint i Royal Blood to tylko niektóre z zespołów, które pojawią się w 2017 roku w Gdyni.
Tym razem organizatorzy Open'er Festival ogłosili nowych artystów w bardzo nietypowy sposób. Na facebookowym profilu festiwalu pojawiła się transmisja na żywo z gdyńskiej plaży,  gdzie wybiegający z wody mężczyźni chwytając leżące na piasku kartki oznajmili, że w podczas Open'er Festival w 2017 roku koncerty w Gdyni zagrają: The Kills,  Moderat, Royal Blood, Warpaint, Taco Hemingway, Michael Kiwanuka, George Ezra, Julia Pietrucha oraz The Dumplings.

Trzy z tych ogłoszeń bardzo mnie cieszą - Warpaint, Royal Blood i The Kills to zespoły na koncerty których bardzo niecierpliwie czekam. Dziewczyny z Warpaint od czasu ich ostatniego występu na Open'erze w 2014 roku nie pojawiły się w Polsce. W 2016 roku wydały album pt. 'Heads Up', ale niestety europejska trasa koncertowa promująca to wydawnictwo ominęła nasz kraj. Bardzo się cieszę, że postanowiły powrócić na Open'er Festival w 2017 roku.


Royal Blood ostatni koncert w Polsce zagrali w 2015 roku w Warszawie. Poza relacją z tamtego wieczoru na blogu znajdziecie także recenzję ich debiutanckiego albumu.


The Kills w zeszłym roku mieli pojawić się na OFF Festival, jednak w ostatniej chwili odwołali swój koncert. W 2016 roku zespół wydał niesamowity album 'Ash & Ice' i bardzo się cieszę, że wkrótce nadarzy się okazja, aby posłuchać tych kapitalnych kawałków na żywo.

Przypominam, że wcześniej ogłoszono już, że na Open'er Festival w 2017 roku pojawią się: Radiohead,  Foo Fighters,  Prophets of Rage oraz The xx.

Co sądzicie o line-upie Open'er Festival 2017?  Wybieracie się do Gdyni? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...