poniedziałek, 1 sierpnia 2016

"Heads Up" - nowy album Warpaint w 2016 roku!

Zespół Warpaint wkrótce wyda nową płytę! Trzeci album grupy będzie nosił tytuł "Heads Up", a jego premiera odbędzie się 23 września 2016 roku. Całkiem niedawno wspominałam Wam, że zespół Warpaint wyrusza w trasę koncertową po Europie. Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych panie poinformowały, że to nie koniec dobrych wiadomości. Jeszcze w tym roku ten fenomenalny żeński kwartet wyda płytę. Najnowszy album Warpaint będzie nosił tytuł "Heads Up"i pojawi się na sklepowych półkach 23 września 2016 roku. Nie mogę się doczekać :)

Warpaint to jeden z moich ulubionych amerykańskich, indie rockowych zespołów. Członkiniami tej grupy są Emily Kokal, Theresa Wayman, Jenny Lee Lindberg i Stella Mozgawa. Jak dotąd zespół wydał dwa albumy - "The Fool" w 2010 roku oraz "Warpaint" w 2014 roku. Świat usłyszał o nich dzięki EPce "Exquisite Corpse" nagranej we współpracy z Johnem Frusciante, wydanej w 2008 roku. Dwa lata temu panie z Warpaint gościły w Polsce, gdzie zagrały niesamowity koncert na Open'er Festival. Pół roku później, w listopadzie w 2014 roku miały odwiedzić nasz kraj ponownie, jednak niestety występ ten został odwołany. Mam nadzieję, że tegoroczna europejska trasa koncertowa zostanie przedłużona i tym razem zespół trafi do Polski.

Znacie zespół Warpaint? Którą piosenkę lubicie najbardziej?

Zapraszam Was do polubienia mojej strony na Facebooku, jeżeli chcecie być na bieżąco z podobnymi muzycznymi wiadomościami.


Youdeetah

2 komentarze:

  1. Właśnie słyszałem najnowszy kawałek dziewcząt. Bardzo czekałem na nowe dokonania i co? Wesolutkie taneczne brzmienie, jakich nawal w e wszelkich komercyjnych mediach. Taka ma być cała płyta. Jestem zawiedziony.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten dyskotekowy rytm nie jest tym czego sama bym oczekiwała, ale to ciągle (przynajmniej gdzieś tam w tle) brzmi jak Warpaint. Nie przekreślajmy "Heads Up" dopóki nie posłuchamy całego albumu :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...