wtorek, 15 listopada 2016

Prophets Of Rage na Open'er Festival 2017!

Prophets Of Rage w przyszłym roku zagrają koncert w Polsce! Supergrupa składająca się z członków Rage Against The Machine, Cypress Hill i Public Enemy wystąpi w Gdyni w ramach Open'er Festival 2017!O Prophets Of Rage niejednokrotnie już Wam wspominałam. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się strona internetowa #TakeThePowerBack na której zegar odliczał czas do jak się wówczas wtedy wydawało reaktywacji Rage Against The Machine. W rzeczywistości okazało się, że był to zwiastun zapowiadający zawiązanie nowej supergrupy Prophets Of Rage której skład stanowią Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk oraz Chuck D i B-Real, czyli członkowie Rage Against The Machine, Cypress Hill i Public Enemy. To od tytułu piosenki tych ostatnich zaczerpnął nazwę nowy zespół. 

Pierwszy koncert Prohperts Of Rage w Polsce odbędzie się 30 czerwca 2017 roku. Występ odbędzie się w Gdyni w Ramach Open'er Festival. Trzy zespoły w jednym. Medal roku w kategorii gospodarność wędruje do Mikołaja Ziółkowskiego :) 

Poza Prophets Of Rage na Open'er Festival 2017 wystąpią także Foo Fighters i Radiohead. Przekonuje Was ten skład? Bo mnie tak. Dla mnie są to propozycje, które notorycznie wpisuję w ankietach Artist Poll i nie mogę się doczekać przyszłorocznej edycji festiwalu. W końcu posłucham na żywo Toma Morello! Mam nadzieję, że wszystkie te koncerty się odbędą. A co do pozostałych życzeń... AlterArt mogliby jeszcze ogłosić Pearl Jam, Moby, Adele i może coś od Omara Rodrigueza Lopeza :) 

Jesteście zadowoleni z dotychczasowego line-upu Open'er Festival 2017? Kogo chcielibyście jeszcze tam zobaczyć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...