piątek, 10 czerwca 2016

"We Turn Red" - trzeci singiel Red Hot Chili Peppers z albumu "The Getaway"

Chad Smith z Red Hot Chili Peppers opublikował wczoraj na swoim twitterze trzeci singiel z nadchodzącej płyty "The Getaway", którego premiera odbędzie się 17 czerwca 2016 roku. Najnowsza piosenka nosi tytuł "We Turn Red" i możecie posłuchać jej poniżej :)


"We Turn Red" to trzeci singiel z najnowszej płyty Red Hot Chili Peppers. Wcześniej zespół opublikował już "Dark Necessities" oraz tytułową piosenkę "The Getaway". Nadchodząca płyta swoją premierę będzie miała 17 czerwca 2016 roku i będzie jedenastą w dorobku RHCP. Połuchajcie poniżej piosenki "We Turn Red", którą perkusista Chad Smith zamieścił wczoraj na swoim twitterze:
Jak Wam się podoba najnowszy utwór "We Turn Red" od Red Hot Chili Peppers?

Moim zdaniem to wszystko nawet brzmiałoby jak starzy dobrzy Redhoci, gdyby... nie ta bezpłciowa gitara. Uważam, że Josh Klinghoffer jest bardzo zdolnym gitarzystą, ale wygląda na to, że mało kreatywnym. Jestem mu wdzięczna za to, że dzięki niemu wciąż mogę słuchać na żywo swojego ulubionego zespołu, bo naśladowanie solówek Frusciante wychodzi mu znakomicie. Szkoda jednak, że nie stać Klinghoffera na stworzenie własnej czadowej solówki. Premiera płyty "The Getaway" już za tydzień i może Josh mnie jeszcze zaskoczy". Reszta załogi w dotychczas opublikowanych kawałkach moim zdaniem brzmi naprawdę świetnie.

A jakie są Wasze opinie na temat dotychczas opublikowanych singli? Wybieracie się na koncert Red Hot Chili Peppers na Open'er Festival 2016?

Śledźcie mnie na Facebooku, żeby być na bieżąco z najświeższymi muzycznymi newsami.

Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...