środa, 28 października 2015

Red Hot Chili Peppers headlinerem Open'er Festival 2016!

Red Hot Chili Peppers wystąpią w Polsce w 2016 roku jako headliner Open'er Festivalu w Gdyni. 28 października 2015 roku tę informację ogłosił Mikołaj Ziółkowski na antenie Radiowej Trójki. Zespół niedawno zakończył pracę nad nową płytą i koncert z pewnością będzie promował to wydawnictwo.
Uwielbiam zespół Red Hot Chili Peppers i nie mogę się doczekać kiedy ponownie zobaczę ich na żywo. A Wy? Lubicie ten zespół?Czerwcowy koncert Red Hot Chilli Pepers będzie trzecim koncertem w Polsce. Poprzednio zespół wystąpił w 2007 roku w Chorzowie oraz w 2012 na Impact Festivalu w Warszawie. Pierwszy koncert (jeszcze z Johnem Frusciante w składzie) niestety mnie ominął, ale na drugim już byłam i bawiłam się fenomenalnie. Był to jeden z najlepszych koncertów w moim życiu i jak dotąd ulubiony. Niesamowita energia płynąca ze sceny. Pamiętam, że brałam wówczas udział w akcji fanowskiej, która polegała na wymachiwaniu białą skarpetą podczas konkretnej piosenki. Akcja nawiązywała do niegdysiejszego zwyczaju zespołu, kiedy to pojawiali się na scenie odziani wyłącznie w same skarpety niestandardowo noszone na przyrodzeniach. W 2012 usłyszałam na żywo moją ukochaną Scar Tissue, ale zabrakło mi Universally Speaking i mam nadzieję że chłopaki to nadrobią podczas przyszłorocznego koncertu. Wybieracie się na Open'era 2016? Ja nie mogę się doczekać! :)

Red Hot Chili Peppers headlinerem Opener Festival 2016!#opener #redhotchilipeppers #rhcp #headliner #opener2016 #youdeetah
Posted by Youdeetah on 28 październik 2015

Youdeetah

2 komentarze:

  1. Chyba pojadę. Nie byłam w tym roku i trochę żałuję :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Kilka piosenek wpadło mi w ucho i słucham z chęcią. ;)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...