poniedziałek, 24 lipca 2017

Open'er Festival 2018 - ankieta Artist Poll. Zadecyduj jacy artyści wystąpią w Gdyni!

Wiem, że czekacie na moją relację z tegorocznej edycji Open'er Festival. Gwarantuję Wam, że już niedługo pojawi się ona na blogu. Tymczasem możecie umilić sobie oczekiwanie na mój reportaż wypełniając ankietę opublikowaną przez organizatorów. To od Was i od jej wyników zależy to, którzy artyści pojawią się podczas Open'er Festival w 2018 roku, a także w kolejnych edycjach. Zapraszam do głosowania!


Jak co roku organizatorzy Open'er Festival pytają jakich artystów chętnie posłuchalibyście na żywo podczas kolejnych edycji imprezy.  Na stronie internetowej festiwalu pojawiła się ankieta Artis Poll. W ankiecie znajdują się cztery pola, w które należy wpisać nazwy zespołów i artystów, których chcielibyście zobaczyć podczas Open'er Festival w 2018 roku.

Ankietę możecie wypełnić tutaj. Głosować można jedynie do końca 31 lipca 2017 roku.

Warto wypełniać tę ankietę, gdyż organizatorzy słuchają głosu festiwalowiczów. W zeszłym roku w ankiecie zamieściłam m.in. Radiohead i Prophets of Rage i oba te zespoły pojawiły się podczas tegorocznej edycji Open'er Festival. Spróbujcie, a nuż Alter Art sprowadzi Waszych ulubionych artystów :)

Jakie nazwiska i zespoły pisaliście w ankietę? Dajcie znać w komentarzach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Z chęcią odwiedzę Wasze blogi, ale proszę nie spamujcie. Podpiszcie się, a na pewno Was znajdę.