środa, 3 maja 2017

Kaleo zagrają koncert w Polsce w 2017 roku!

Niebawem w Polsce odbędzie się koncert Kaleo. Zespół niedawno ogłosił światową trasę koncertową. Wśród państw, które odwiedzi w tym roku znalazła się Polska. Sprawdźcie gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się koncert Kaleo w Polsce w 2017 roku!


Kaleo to powstały w 2012 roku, islandzki zespół bluesowo rockowy. Jego skład stanowią JJ Julius Son, David Antonsson, Daniel Kristjansson oraz Rubin Pollock. Grupa jak dotąd wydała dwa albumy - 'Kaleo' (2013) oraz 'A/B' (2016). Najpopularniejszymi utworami Kaleo są 'Way Down We Go', 'No Good' czy 'All The Pretty Girls'. Może znacie którąś z tym piosenek?

Koncert Kaleo w Polsce odbędzie się 22 listopada 2017 roku. Miejscem koncertu będzie Warszawa, a konkretnie klub Progresja Music Zone. Ceny biletów na tę chwilę nie są jeszcze znane. Więcej informacji o występie Kaleo w Polsce znajdziecie tutaj.

Uwielbiam muzykę Kaleo i niecierpliwie czekam na ich koncert w Polsce. Ogromnie się cieszę, że zespół uwzględnił nasz kraj w swojej trasie koncertowej w 2017 roku. Sądziłam, że grupa pojawi się na którymś z letnich festiwali i jestem zaskoczona, że będzie to jednak koncert klubowy. Moim zdaniem zainteresowanie wydarzeniem przekroczy możliwości logistyczne Progresji. Pożyjemy zobaczymy.

Słuchacie Kaleo? Wybieracie się na ich koncert, który odbędzie się 22 listopada 2017 roku w Warszawie? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem lub na moim Facebooku.


A oto mój winyl Kaleo pt. 'A/B', który czeka w kolejce na recenzję :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Z chęcią odwiedzę Wasze blogi, ale proszę nie spamujcie. Podpiszcie się, a na pewno Was znajdę.