piątek, 21 kwietnia 2017

'Broken Machine' - nowy album Nothing But Thieves w 2017 roku?

Nowa plyta Nothing But Thieves będzie nosić tytuł 'Broken Machine'. Można to wywnioskować z zagadki, jaką zespół przygotował dla swoich fanów w mediach społecznościowych. Więcej na ten temat znajdziecie w dalszej części artykułu. Dowiecie się tam także jak odszyfrować tytuł nowego albumu Nothing But Thieves :)


Nothing But Thieves niedawno na swojej stronie internetowej zamieścili zagadkę, której rozwiązanie to prawdopodobnie tytuł nowego albumu zespołu.

Zagadka znajduje się na stronie Nothing But Thieves i jeżeli macie problem z jej rozwiązaniem to chętnie pomogę Wam z ' crack the code ' :)

Po wejściu na stronę Nothing But Thieves Waszym oczom ukaże się następujący widok:


Po wpisaniu kodu ukaże się Wam napis 'Broken Machine', a to moim zdaniem tytuł nowej plyty Nothing But Thieves.

Kod, który należy wpisać to w moim przypadku:

ZFGJLP QXOYVPL 


Po chwili wyświetli się krótki filmik przedstawiający członków zespołu. Następnie zostaniecie przeniesieni do strony na której można pochwalić się swoimi osiągnięciami. 

Jeżeli 'Broken Machine' to faktycznie tytuł nowego albumu Nothing But Thieves, będzie to drugi długogrający krążek w dorobku grupy. Pierwszy album zespołu został zatytułowany po prostu 'Nothing But Thieves', a jego recenzję znajdziecie na blogu. Przypominam, że NBT pojawią się w Polsce w 2017 roku na Woodstock Festival. Na blogu znajdziecie relacje z koncertów Nothing But Thieves na Open'er Festival 2016 oraz w warszawskim klubie Proxima w 2015 roku.

Jak sądzicie, czy nowa plyta Nothing But Thieves faktycznie będzie nosić tytuł Broken Machine? 

Wszystkie fanki i fanów Nothing But Thieves zapraszam do polubienia mojego profilu na Facebooku. Jeżeli to ode mnie dowiedziałeś się o 'Broken Machine', będzie mi miło, jeżeli udostepnisz ten post znajomym.

Zapraszam do komentowania pod postem lub na Facebooku. 

Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...