wtorek, 21 marca 2017

Debiutancki album Cigarettes Aftert Sex ukaże się w 2017 roku!

Cigarettes After Sex wkrótce wydadzą swój pierwszy album. Debiutancka płyta będzie nosić tytuł po prostu 'Cigarettes After Sex'. Jej premiera odbędzie się 9 czerwca 2017 roku. Zespół udostępnił dziś także nowy utwór pt. 'Apocalypse', którego możecie posłuchać poniżej.O Cigarettes After Sex wspominałam Wam już przy okazji koncertów, których serię zagrali w 2016 roku w Polsce. Na blogu znajdziecie relację z ich występu w warszawskim klubie Proxima

Cigarettes After Sex to amerykański zespół założony w 2008 roku w El Paso w Teksasie. Grupa ta gra muzykę z gatunku ambient-pop. Skład Cigarettes After Sex stanowią Greg Gonzalez (wokal i gitara), Phillip Tubbs (keyboard i gitara), Randy Miller (bass) i Jacob Tomsky (perkusja). 

Zespół ma na swoim koncie jak dotąd tylko jedną EPkę pt. 'I', zawierającą cztery utwory: 'Nothing's Gonna Hurt You Baby', 'I'm a Firefighter', 'Dreaming of You' i 'Starry Eyes'. Wkrótce jednak Cigarettes After Sex wydadzą swój pierwszy album studyjny. Na razie wiadomo o nim tylko tyle, że ukaże się 9 czerwca 2017 roku i będzie nosił tytuł taki sam jak nazwa zespołu. Znamy też już pierwszy utwór pt. 'Apocalypse', który pojawi się na płycie 'Cigarettes After Sex'. Możecie go posłuchać tutaj:


Muszę przyznać, że konsekwentnie trzymają się swojego brzmienia? A jak Wam się podoba nowy utwór Cigarettes After Sex pt. 'Apocalypse'? Co w ogóle sądzicie o twórczości tego zespołu? Czekacie na ich debiutancki album? Dajcie znać w komentarzach lub na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...