czwartek, 8 grudnia 2016

"Governed by Contagions" - nowa piosenka At The Drive In.

At The Drive In zaprezentowali właśnie nowy utwór. Pierwsza od szesnastu lat piosenka zespołu nosi tytuł "Governed by Contagions'. Możecie jej posłuchać poniżej."Governed by Contagions" to nowa piosenka At The Drive In najprawdopodobniej zwiastująca czwarty album zespołu. W 2016 grupa wyruszyła w trasę koncertową po Ameryce Północnej i Europie, podczas której w wolnych chwilach panowie mieli tworzyć nową muzykę. Jak widać nie pozostali gołosłowni. Dziś do sieci trafił nowy utwór At The Drive In pt. "Governed by Contagions". Możecie go posłuchać tutaj:


"Governed by Contagions" to pierwsza piosenka z czwartego albumu At The Drive In, o którym na razie wiadomo tylko tyle, że za jego produkcję będą odpowiadać Omar Rodriguez-Lopez i Rich Costey. "Governed by Contagions" możecie pobrać za darmo ze strony zespołu.

At The Drive In w 2016 roku wystąpili w Polsce w ramach Open'er Festival. Moją relację z tego koncertu znajdziecie w reportażu z tegorocznej edycji Openera. Po zakończonym występie Omar Rodriguez-Lopez zapowiedział, że wkrótce powrócą do Polski z nową płytą. Mam nadzieję, że niezwłocznie przystąpi do realizacji tej obietnicy.

Czekacie na nowy album At The Drive In? Co sądzicie o piosence "Governed by Contagions"?

Youdeetah

1 komentarz:

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...