środa, 27 stycznia 2016

At The Drive-In w Polsce w 2016 roku na Open'er Festival w Gdyni.

At The Drive-In zagra  koncert w Polsce podczas Open'er Festival 2016. Tę informację podał przed chwilą Mikołaj Ziółkowski na antenie Trójki w trakcie trwania Programu Alternatywnego. Piętnasta edycja Open'er Festival odbędzie się od 29 czerwca do 2 lipca 2016 roku w Gdyni.


At The Drive-In dołącza do line-upu Open'er Festival 2016. Niedawno pisałam Wam na blogu o wielkim powrocie tej formacji, zespół zapowiedział europejską i amerykańską trasę koncertową. Zabrakło na niej Polski, jednak do ostatniej chwili miałam nadzieję, że uwzględnią w trasie nasz kraj. Więcej o powrocie At The Drive-In przeczytacie tutaj. Jak widać warto mieć marzenia, Omar Rodriguez-Lopez zawita do Polski :) At The Drive-In pracują także nad nową płytą.

W dniu dzisiejszym Mikołaj Ziółkowski zapowiedział, że w tym roku na festiwalu Open'er pojawią się także The Last Shadow Puppets oraz LCD Soundsystem.

Na tegorocznej edycji Open'er Festival pojawią się jeszcze Red Hot Chili Peppers, Tame Impala, czy Foals. Panie Mikołaju, może jeszcze John Frusciante?

Kogo jeszcze chcielibyście usłyszeć na Openerze?
Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...