poniedziałek, 14 marca 2016

Placebo w Polsce w 2016 roku w Warszawie w Hali Torwar

Zespół Placebo wystąpi w Polsce w 2016 roku. Koncert odbędzie się 29 października w Warszawie, a konkretnie na Torwarze. Grupa zagra w naszym kraju w ramach trasy koncertowej "20 years of Placebo".Placebo wyruszają w trasę koncertową z okazji 20-lecia istnienia zespołu w ramach której odwiedzą m.in. Polskę. Podczas występów mają zabrzmieć dawno niewykonywane na żywo piosenki jak "Pure Morning" czy "Nancy Boy". Brian Molto zapewnia, że podczas koncertów nie zabraknie rozmaitych niespodzianek. Organizatorem występu Placebo w Polsce w 2016 roku jest agencja Live Nation. Bilety trafią do sprzedaży 18 marca 2016.


Zespół Placebo odwiedzi Polskę 29 października 2016! Grupa wystąpi w warszawskiej Hali Torwar w ramach trasy #20yearsofplacebo . #Placebo #koncert #warszawa #youdeetah #torwar
Opublikowany przez Youdeetah na 14 marca 2016

Lubicie zespół Placebo? Wybieracie się na koncert w Warszawie?

Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Aż ciężko uwierzyć, że to aż tyle lat. Pamiętam ten zespół z czasów jak byłam młodsza, a kanały muzyczne były muzyczne, a nie pełne głupawych programów (chociaż powoli zaczynało się to kierować w złą stronę) więc sentyment pozostaje, ale na koncert pewnie się nie wybiorę, chyba że znajomi mnie siłą z domu ruszą, ale wtedy to pewnie najbliższa miejscowość na mapie Berlin będzie miejscem docelowym :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...