wtorek, 19 stycznia 2021

New Radicals powrócą po 22 latach!

New Radicals wystąpią razem po raz pierwszy od 22 lat! Wykonawcy hitu "You Get What You Give" pojawią się na paradzie inaugurującej prezydenturę Joe Bidena. Więcej szczegółów szukajcie poniżej.


"You Get What You Give" od New Radicals to jeden z muzycznych hymnów millenialsów, który królował na listach przebojów pod koniec ubiegłego tysiąclecia. Niestety, zespół rozpadł się w 1999 roku, zaledwie klika miesięcy po premierze wspomnianego singla. Wkrótce jednak grupa połączy się na nowo, aby wykonać swój hitowy numer podczas internetowej parady inauguracyjnej zorganizowanej z okazji zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Koncert New Radicals odbędzie się 20 stycznia 2021 roku. A poniżej, dla przypomnienia video do "You Get What You Give" z 1998 roku:

Jak tłumaczy frontman grupy, Gregg Alexander: "Jeśli jest jedna rzecz na Ziemi, która prawdopodobnie zmusiłaby nas do zebrania zespołu, choćby na jeden dzień, to jest to nadzieja, że ​​nasza piosenka może być nawet najmniejszym światłem w tak mrocznym czasie. Ameryka w głębi duszy wie, że sytuacja znów się poprawi wraz z nową administracją i prawdziwym planem szczepionek w drodze. Takie jest przesłanie piosenki..." Sama piosenka jest bliska rodzinie Bidena, gdyż często towarzyszyła Beau, synowi prezydenta, podczas jego walki z rakiem. 

A oto nagranie legendarnego występu New Radicals po latach:

Kto słuchał "You Get What You Give" od New Radicals ręka w górę :) 

Youdeetah

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)