piątek, 17 kwietnia 2020

Backbone - nowa piosenka Kaleo z albumu Surface Sounds z 2020 roku.


Trzeci album Kaleo, którego premiera odbędzie się 5 czerwca 2020 roku, będzie nosił tytuł Surface Sounds. Zespół dzisiaj zaprezentował nowy utwór z nadchodzącego krążka. Piosenka o której mowa to Backbone i możecie posłuchać jej poniżej. Zapraszam!
Nowy, trzeci album studyjny Kaleo pt. Surface Sounds ukaże się już niebawem. Jego premiera została zaplanowana na 5 czerwca 2020 roku. Jak dotąd zespół zaprezentował trzy pochodzące z niego single: Break My Baby, I Want More oraz Alter Ego. Dziś Kaleo zaprezentowali kolejny utwór - czwarta piosenka z płyty Surface Sounds nosi tytuł Backbone. Znajdziecie ją tuż pod tym akapitem. Jak na razie zamiast teledysku zespół opublikował video na którym możemy poznać tekst piosenki. Zobaczcie sami:


Piosenka Backbone z albumu Surface Sounds należy do przedstawicielek tej delikatniejszej strony twórczości Kaleo. Nie można jej jednak odmówić uroku. 

A Wam jak się podoba ten kawałek? Czekacie na nową płytę tej islandzkiej grupy? Jeżeli bardzo się niecierpliwicie, możecie zamówić Surface Sounds tutaj w przedsprzedaży.


2 komentarze:

  1. Piosenka przyjemna, chociaż nie na tyle, bym do niej wróciła za jakiś czas.
    Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, całkiem przyjemny utwór. Ja się chyba za bardzo przyzwyczaiłem do tego, że Islandia kojarzy mi się z muzyką elektroniczną ;) A tu taka niespodzianka. Bardzo fajny wokal :)

    Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...