środa, 25 marca 2020

Quick Escape - nowa piosenka Pearl Jam z albumu Gigaton!

Premiera nowego albumu Pearl Jam zbliża się wielkimi krokami. Płyta Gigaton ukaże się już 27 marca 2020 roku. Dziś do sieci trafiła trzecia piosenka z tego krążka. Utwór nosi tytuł Quick Escape i możecie posłuchać go poniżej. Zapraszam!


Promocja najnowszego albumu Pearl Jam robi wrażenie! Fani grupy mają okazję posłuchać trzeciej piosenki z płyty Gigaton, na dwa dni przed jej oficjalną premierą. Zespół postanowił ją zaprezentować w bardzo ciekawej formie. Dobrze widzicie - Space Invaders, nie inaczej! Dołączcie do Pearl Jam w ich ucieczce na Marsa i posłuchajcie przy okazji ich nowego kawałka Quick Escape. Swoją ekspedycje możecie rozpocząć tutaj.

A dla tych z Was, którzy chcą natychmiast posłuchać Quick Escape, proszę bardzo - oto najnowsza piosenka Pearl Jam z płyty Gigaton:


Załączone video pochodzi z oficjalnego kanału Pearl Jam i zawiera oficjalne wizualizacje.

Premiera albumu Gigaton odbędzie się 27 marca 2020 roku. Znajdzie się na nim 12 piosenek. Quick Escape to trzecia piosenka, którą Pearl Jam zaprezentował swoim fanom jeszcze przed premierą krążka. Wcześniej mogliśmy posłuchać już Dance Of Clairvoyants oraz Superblood Wolfmoon. 25 marca 2020 roku w kinach i teatrach na całym świecie miało odbyć się unikalne wydarzenie, podczas którego miał odbyć się przedpremierowy odsłuch albumu Gigaton w technologii Dolby Atmos. Niestety koronawirus pokrzyżował te plany. Miejmy nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze!

Co sądzicie o piosence Quick Escape? Czekacie na nowy album Pearl Jam?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...