poniedziałek, 17 lipca 2017

Nothing But Thieves zaprezentowali oficjalną okładkę 'Broken Machine'.

Nothing But Thieves zaprezentowali dziś oficjalną okładkę, która będzie zdobić ich nowy, drugi album pt. Broken Machine. Oto ona:Nothing But Thieves nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Na oficjalnej stronie internetowej zespołu znów pojawiają się tajemnicze zagadki, podobne do tej, którą już raz pomogłam Wam rozwiązać :) Mechanizm działania jest podobny, a rozwiązanie zagadki to prawdopodobnie tytuł nowej piosenki NBT, której w nagrodę można przez chwilę posłuchać. Stąd przypuszczam, że poza utworem 'Amsterdam', na płycie 'Broken Machine' znajdzie się jeszcze taki utwór jak 'I'm Not Made By Design'.

Dziś Nothing But Thieves zaprezentowali także okładkę swojej nowej płyty. Występuje ona w dwóch wersjach kolorystycznych. Białej (dla podstawowego wydania albumu) oraz czarnej (dla wersji deluxe). Premiera albumu 'Broken Machine' odbędzie się 8 września 2017 roku, a już dziś możecie zamawiać go w przedsprzedaży tutaj

Czekacie na nowy album Nothing But Thieves? Przypominam, że zespół wkrótce zagra koncert w Polsce podczas Woodstock Festival. Kto z Was się tam wybiera?

Recenzję debiutanckiego albumu Nothing But Thieves znajdziecie tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...