wtorek, 20 czerwca 2017

Concrete and Gold - nowa płyta Foo Fighters w 2017 roku!

Foo Fighters ogłosili dziś, że wkrótce ukaże się ich nowy album! Dziewiąta płyta będzie nosić tytuł Concrete and Gold. Premiera odbędzie się 15 września 2017 roku. Więcej informacji o nowym krążku FF znajdziecie poniżej.Dziś na stronie Foo Fighters pojawiła się krótka, acz bardzo konkretna wiadomość do fanów:

"Drodzy Wszyscy,
Pamiętacie jak wspominaliśmy o tym, że robimy sobie przerwę?
Cóż... Kłamaliśmy.
Spędziliśmy ostatnich 6 miesięcy z naszym przyjacielem/geniuszem/mistrzem Gregiem Kurstinem tworząc w sekrecie nowy potężny album Foo Fighters, który niewątpliwie spali wszystkie głośniki stąd do Fukuoka. Zacznijcie oszczędzać na nowe stereo. Sorry. Będzie grubo.
Album będzie nosić tytuł Concrete and Gold, zostanie wydany 15 września i znajdziecie na nim więcej zwrotów akcji niż podczas przesłuchania senackiego. Będzie jak pudełko naprawdę głośnych czekoladek. Mamy nadzieję, ze jesteście głodni.
Nie moglibyśmy uczcić wydanie naszego najpotężniej brzmiącego albumu lepiej, niż poprzez wysłanie 50 000 z Was 7 października wraz z 22 z naszych ulubionych zespołów do Glen Helen Regional Park. Tak jest, urządzamy piekielną imprezę
Do zobaczenia na miejscu. Będzie rozpierducha.
Pa"

Nowy album Foo Fighters pt. Concrete and Gold ukaże się 15 września 2017 roku  za pośrednictwem Columbia Records. Na płycie znajdzie się 11 utworów.

Lista utworów z albumu Conrete and Gold:

1. T-Shirt 
2. Run 
3. Make It Right 
4. Sky Is A Neighborhood 
5. La Dee Da 
6. Dirty Water 
7. Arrows 
8. Happy Ever After (Zero Hour) 
9. Sunday Rain 
10. The Line 
11. Concrete and Gold

Jednej z tych piosenek, 'Run', mogliście już posłuchać jeżeli regularnie zaglądacie na mojego bloga. 

Przypominam, że Foo Fighters już 29 czerwca 2017 roku zagrają koncert w Polsce. Zespół pojawi się na tegorocznej edycji Open'er Festival w Gdyni

Album Concrete and Gold możecie zamawiać w przedsprzedaży tutaj

Czekacie na nowy album Foo Fighters? Myślicie, że zespół spełni swoje pogróżki o najpotężniejszym albumie ever? Dajcie znać poniżej w komentarzach lub na Facebooku.

1 komentarz:

  1. Całkiem ciekawy blog ;-)
    Szkoda, że dopiero teraz na niego wpadłem, zapewniam że zostanę wiernym "czytaczem" (czy jak to nazwać inaczej)
    Również interesuję się muzyką (chociaż nie o niej zbytnio jest mój blog) oraz ostatnio zacząłem pisać recenzję najnowszej płyty Imagine Dragons. Mam na dzieję, że w wolnej chwili zerkniesz i może dasz mi parę rad :D

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...