niedziela, 31 lipca 2016

White Lies w Polsce w 2016 roku! Warszawa i Gdańsk.

Zespół White Lies wystąpi w tym roku w Polsce i to aż dwa razy! Koncerty grupy odbędą się 2 listopada w Gdańsku oraz 3 listopada 2016 roku w Warszawie. Informacji na temat lokalizacji występów oraz cen biletów szukajcie poniżej.


White Lies to pochodzący z Anglii indie rockowy zespół powstały w 2007 roku. W jego skład wchodzą Harry McVeigh, Charles Cave oraz Jack Lawrence-Brown. Panowie w 2009 roku wydali fenomenalny album "To Lose My Life...", który wypromował takie hity jak "Farewell to the Fairground", "Death" czy "Unfinished Business". Od tamtej pory zespół wydał jeszcze dwa krążki - "Ritual" oraz "Big TV". 7 października 2016 roku odbędzie się premiera czwartego albumu White Lies pt. "Friends" i to właśnie tę płytę będzie promowała trasa koncertowa, w ramach której grupa odwiedzi nasz kraj.

White Lies zagrają dwa koncerty w Polsce w 2016 roku. Pierwszy odbędzie się 2 listopada w Gdańsku w klubie Stary Maneż, drugi odbędzie się w 3 listopada w Warszawie w klubie Progresja Music Zone. Bilety na oba występy kosztują w przedsprzedaży 110 zł, a w dniu koncertu 125 zł.

Słuchacie White Lies? Wybieracie się na koncert w Warszawie czy w Gdańsku?


Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...