poniedziałek, 11 lipca 2016

PJ Harvey w Polsce 12 października 2016 roku! Miejscem koncertu będzie Warszawa - Hala Torwar.

Polly Jean Harvey ponownie zagra koncert w Polsce w 2016 roku! Jeszcze nie ochłonęłam po jej ostatnim koncercie na Open’erFestival w Gdyni, a tu już kolejny termin show w naszym kraju.  PJ Harvey wystąpi w Warszawie 12 października 2016 roku. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat drugiego w tym roku koncertu artystki w Polsce.

 PJ Harvey to fenomenalna brytyjska wokalistka , multiinstrumentalistka i autorka tekstów grająca muzykę rock. 15 kwietnia 2016 roku wydała niesamowity album „The Hope Six Demolition Project”, którego recenzję niedługo znajdziecie na moim blogu.


29 czerwca 2016 roku PJ Harvey wystąpiła w Gdyni w ramach Open’er Festival. Relację z tego koncertu mogliście przeczytać w moim reportażu z tej edycji. Artystka została bardzo ciepło przyjęta i w sumie można było się spodziewać, że szybko wróci do Polski. Dziś ogłoszono, że przyjedzie do naszego kraju jeszcze w tym roku. PJ Harvey wystąpi w Warszawie 12 października 2016 w Hali Torwar. Ceny biletów na koncert Polly Jean Harvey na warszawskim Torwarze jak na razie nie są znanie. Nie wiadomo też kiedy wejściówki trafią do sprzedaży.Organizatorem koncertu PJ Harvey w Warszawie jest agencja Rockloud Live, ta sama, która planuje wkrótce koncerty Kings of Leon 8 września w Krakowie oraz Pixies 16 listopada w Poznaniu. Jak dotąd nie byłam na żadnym koncercie organizowanym przez Rockloud Live, ale mam nadzieję, że są wiarygodną firmą i zapowiedziane występy się odbędą.


Słuchacie PJ Harvey? Wybieracie się na koncert w Warszawie?Jeżeli chcesz być na bieżąco z podobnymi informacjami - polub mój profil na Facebooku

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Bilety będą dostępne w sprzedaży od najbliższego piątku (15.07), a co do ceny- z tego co mi wiadomo najtańsze bilety będzie można kupić za 159zł :)))

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...