czwartek, 24 marca 2016

Kings of Leon w Polsce w 2016 roku!

Zespól Kings of Leon wystąpi w Polsce 8 września 2016 roku. Koncert odbędzie się w Krakowie, a dokładniej w TAURON Arenie. 


Kings of Leon wystąpią w Krakowie 8 września 2016 roku. Zespół dotychczas wydał 6 albumów studyjnych. Ostatnim jest "Mechanical Bull" z 2013 roku, jednak jak już Wam wspominałam, nowa płyta Kings of Leon ma pojawić się jeszcze w 2016 roku. Miałam przyjemność posłuchać tych panów na Orange Warsaw Festival 2014, z chęcią wybiorę się na ich samodzielny koncert. Ceny biletów zaczynają się od 249 zł i będą dostępne wyłącznie na eventim.pl Organizatorem koncertu jest nieznana mi dotychczas firma ROCKLOUDLIVE, mam nadzieję, że to nie jakaś ściema i koncert rzeczywiście się odbędzie. 

A Wy? Wybieracie się na wrześniowy koncert Kings of Leon?

Youdeetah 

4 komentarze:

  1. Lubię ich posłuchać od czasu do czasu, znajomych sporo się wybiera, ale ja zdecydowanie wolę przeznaczyć pieniądze na festiwale niż koncerty. Mimo to mam nadzieje, że koncert się odbędzie, nawet jeśli robi to nie zbyt znana firma :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dużo o tym koncercie słychać, także nie może to być ściema :) Życzę spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych www.madrzej.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja się nie wybieram, ale miłej zabawy :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...