środa, 6 lipca 2016

Pixies w Polsce w 2016 roku!


Zespół Pixies wkrótce zagra koncert w naszym kraju. Grupa wystąpi 16 listopada 2016 w Poznaniu. Szczegóły na temat dokładnego miejsca występu oraz ceny biletów znajdziecie poniżej.
Grupa Pixies wystąpi w Polsce 16 listopada 2016 roku. Koncert odbędzie się w Arenie Poznań. Ceny biletów zaczynają się od 179 złotych. Wejściówki trafią do sprzedaży 8 lipca. Organizatorem konceru Pixies w Polsce jest firma Rockloud Live, ta sama która jest odpowiedzialna za koncet Kings of Leon w Krakowie 8 września 2016.

Pixies to wykonawcy m.in. niesamowitej piosenki "Where Is My Mind", która pojawia się w ostat scenie fenomenalnego filmu "Fight Club". Ten sam utwór kapitalnie zaaranżowali Nothing But Thieves na Open`er Festival, o czym wspominałam Wam w mojej relacji z tego wydarzenia.

Pixies odwiedzą Polskę w ramach trasy koncertowej promującej płytę "Head Carrier", która to ma trafić na sklepowe półki 30 września 2016. Miałam przyjemność być już na koncercie Pixies podczas Orange Warsaw Festival 2014 i z chęcią wybiorę się kolejny raz.

Słuchacie muzyki Pixies? Wybierzecie się na koncert w Polsce?

Youdeetah


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...