wtorek, 7 czerwca 2016

"13 Voices" - nowy album SUM 41 w 2016 roku!

Zespół Sum 41 powraca z nowym albumem "13 Voices". Premiera najnowszej płyty odbędzie się 7 października 2016 roku. Wytwórnią odpowiedzialną za "13 Voices" Sum 41 będzie Hopeless Records.


Najnowsza płyta Sum 41  będzie nosiła tytuł "13 Voices". Premiera wydanego przez Hopeless Records albumu zaplanowana została na 7 października 2016 roku. Ostatnim wydawnictwem zespołu Sum 41 jest "Screaming Bloody Murder" z 2011 roku, ale od tamtego czasu sporo się w zespole zmieniło.

Deryck Whibley, wokalista grupy, otarł się o śmierć w związku z chorobą alkoholową. Na szczęście wyszedł na prostą i pewnie dzięki temu wkrótce usłyszymy "13 Voices". W 2013 roku zespół opuścił perkusista - Steve Jocz. Jego miejsce zajął Frank Zummo. W międzyczasie do zespołu powrócił Dave Baksh (opuścił Sum 41 w 2006 roku, zastąpił go wówczas Tom Thacker, dziś obaj są w zespole). Tak więc członkowie grupy mają z czym się rozliczać na nowej płycie :)

Najnowsza płyta Sum 41 "13 Voices" będzie składać się z 10 piosenek:

1. A Murder of Crows (You're All Dead To Me)
2. Goddamn I'm Dead Again
3. Fake My Own Death
4. Breaking The Chain
5. There Will Be Blood
6. 13 Voices
7. War
8. God Save Us All (Death to POP)
9. The Fall And The Rise
10. Twisted By Design

Obecnymi członkami zespołu Sum 41 są: Deryck Whibley, Jason McCaslin aka Cone, Dave Baksh, Tom Thacker oraz Frank Zummo. 

Zespół Sum 41 ma w moim sercu szczególne miejsce. To właśnie Sum 41 był moim ulubionym zespołem w okresie dorastania, miałam kompletnego bzika na ich punkcie :) Musiałam mieć wszystkie płyty i vhs wydane przez Sum 41, skrzętnie kolekcjonowałam wycinki z gazet na ich temat (choć nie było ich zbyt wiele) i niecierpliwie czekałam aż w końcu odwiedzą Polskę. Odwiedzili! W 2010 roku i choć wówczas moja fascynacja tym zespołem już ledwo się tliła, to oczywiście nie mogłam sobie odmówić spełnienia młodzieńczego marzenia i udałam się na ich koncert. Początkowo Sum 41 mieli wystąpić w Polsce w maju 2010 w ramach Ursynaliów, jednak ze względu na chorobę Derycka Whibley'a koncert został przełożony. Ostatecznie Sum 41 wystąpili w grudniu w Palladium w Warszawie. Mało tego, udało mi się dostać na backstage i porozmawiać z chłopakami oraz porobić sobie z nimi zdjęcia :) Gdy tylko uda mi się odkopać te zdjęcia to je tutaj wstawię :) Mam nadzieję, że Sum 41 wkrótce odwiedzą Polskę ponownie.

Znacie zespól Sum 41? Czekacie na płytę "13 Voices"?

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Ja czekam z niecierpliwością :P W dodatku to będzie najlepszy prezent na moje urodziny ^^

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...