piątek, 5 lutego 2021

Break My Baby - singiel Kaleo na żywo z latarni morskiej w Islandii.

Zespół Kaleo udostępnił dzisiaj w sieci wyjątkowe nagranie - video do wykonanego na żywo na islandzkim pustkowiu utworu Break My Baby. Zobaczcie sami!

Kaleo to islandzki zespół rockowy o bardzo charakterystycznym brzmieniu. Możecie ich kojarzyć z piosenek takich jak No Good czy Way Down We Go z albumu A/B. Wkrótce zespół wyda kolejną płytę pt. Surface Sounds, jednak jak na razie dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Kaleo zdążyli już jednak zaprezentować nam kilka piosenek z nadchodzącego krążka. To m.in. Backbone, Alter Ego, I Want More czy właśnie Break My Baby, do którego pojawiło się dzisiaj w sieci wyjątkowe video. To nagrany na żywo performance Kaleo na odciętej od świata latarni Pridrangar w Islandii. Zobaczcie:

Osobiście dostaję zapalenia zatok od samego patrzenia :) A jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu tego materiału? Dajcie znać w komentarzach :) 

Płytę Surface Sounds możecie zamówić w przedsprzedaży tutaj. Więcej nowych artykułów o Kaleo przeczytacie tutaj.

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Wow! Ciekawe wpisy masz o muzyce której nie znałem. Ja się skupiam bardziej na tej „lokalnej”. Zapraszam do siebie a tu będę na pewno wpadać po takie perełki!
    PozdfWiam. Www.nagrajmicos.pl

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)