piątek, 14 października 2016

The xx w Polsce w 2016 roku!

Koncertowa jesień nabiera tempa. The xx wystąpią w Polsce jeszcze w tym roku i to aż dwa razy! Zespół zagra w Poznaniu i Warszawie. Więcej informacji znajdziecie w drugiej części posta. 

The xx to indie rockowy zespół powstały w 2005 roku w Londynie. Skład grupy obecnie stanowią Romy Madley Croft, Oliver Sim i Jamie Smith. Mają w swoim dotychczasowym dorobku dwa albumy studyjne - "xx" wydany w 2009 roku oraz "Coexist" wydany w 2012 roku. Obecnie pracują nad trzecią płytą. Ich brzmienie charakteryzuje muzyczny minimalizm. Nieskomplikowane melodie wraz z subtelnymi wokalami dają genialne w swej prostocie połączenie.

The xx w 2016 roku wystąpią w Polsce i to aż dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu, 30 listopada trio wystąpi w Hali nr 2 MTP. Drugi odbędzie się w 1 grudnia w Warszawie w Nowym Teatrze. Bilety trafią do sprzedaży 20 października 2016 roku i będzie można je kupić tutaj

Miałam przyjemność uczestniczyć przez chwilę w koncercie The xx na Heineken Open'er Festival w 2012 roku . Z chęcią przekonam się jak zespół spisze się pod dachem. 

A Wy? Wybierzecie się na któryś z koncertów The xx w Polsce w 2016 roku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...