piątek, 28 października 2016

Koncert Red Hot Chili Peppers w Polsce w 2017 roku!

Papryczki w przyszłym roku powrócą do naszego kraju! Sprawdźcie poniżej gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się koncert Red Hot Chili Peppers w Polsce w 2017 roku :)
Red Hot Chili Peppers to zespół którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Kalifornijskiej formacji zawdzięczamy hity takie jak "Californication", "Can't" Stóp", "By The Way" czy moje ukochane "Scar Tissue". I tak to tylko namiastka genialnej twórczości zespołu, który w swoim dorobku ma jedenaście jedynych w swoim rodzaju albumów. Ostatnim jest wydany 17 czerwca 2016 roku "The Getaway", którego recenzję znajdziecie tutaj.

Red Hot Chili Peppers jak dotąd odwiedzili nasz kraj trzykrotnie: w 2007 roku zagrali koncert w Chorzowie ( z niezrównanym Johnem Frusciante w składzie), w 2012 roku zagrali w Warszawie w ramach Impact Festival oraz całkiem niedawno, bo 30 czerwca 2016 roku zagrali w Gdyni w ramach Open'er Festival. Relację z tego ostatniego występu znajdziecie w moim reportażu z tegorocznej edycji Open'er Festivalu.

Dziś Red Hot Chili Peppers ogłosili kolejny koncert w Polsce! Tym razem odbędzie się on w Krakowie na stadionie Cracovii. Data koncertu została wyznaczona na 25 lipca 2017 roku. ceny biletów rozpoczynają się już od 179 zł. Sprzedaż rusza 2 listopada.

Słuchacie Red Hot Chili Peppers?  Ja jak wiecie ich uwielbiam i nie mogę się doczekać aż ponownie zobaczę ich na żywo.

Wybierzecie się na koncert RHCP w Polsce w 2017 roku?

Jeżeli podobnie jak ja jesteście fanami Red Hot Chili Peppers to konieczne polubcie mój profil na Facebooku.


Youdeetah 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...