wtorek, 2 sierpnia 2016

Cigarettes After Sex ponownie w Polsce w 2016 roku! Kraków, Warszawa i Wrocław.

Jeżeli ominął Was koncert Cigarettes After Sex to nic straconego! Polska ponownie ugości zespół w 2016 roku i to aż trzykrotnie! Wrocław, Warszawa i Kraków to miasta, które w grudniu odwiedzi wspomniana grupa. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat nadchodzących występów Cigarettes After Sex w Polsce.


Cigarettes After Sex to grający muzykę z gatunku ambient-pop zespół powstały w 2008 roku w Teksasie. Jego skład stanowią Greg Gonzalez, Phillip Tubbs, Randy Miller i Jake Tomsky. W 2015 roku panowie wydali krótką EP'kę „Affection”. Grupa pojawiła się już w tym roku w Polsce a dwóch koncertach - 19 lipca w Gdańsku oraz 20 lipca 2016 roku w Warszawie. Najwyraźniej panom z Cigarettes After Sex polska publiczność przypadła do gustu, ponieważ już w grudniu ponownie odwiedzą nasz kraj i wystąpią tu aż trzy razy!

Cigarettes After Sex wystąpią 14 grudnia 2016 roku w Krakowie w klubie Kwadrat, 15 grudnia we Wrocławiu w klubie Firlej oraz 16 grudnia w Warszawie w klubie Hybrydy. Ceny biletów w przedsprzedaży wyniosą 55 zł, a w dniu koncertu 70 zł. Występy rozpoczną się o godzinie 20:00.

Utwory zespołu Cigarettes After Sex są bardzo odprężające. Sami posłuchajcie:


Podoba Wam się muzyka tej grupy? Wybieracie się na któryś z grudniowych koncertów Cigarettes After Sex w Polsce?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...