wtorek, 9 maja 2017

'Goodbye Angels' - Red Hot Chili Peppers zaprezentowali teledysk do kolejnego utworu z płyty 'The Getaway'.

Red Hot Chili Peppers nie przestają promować swojego najnowszego albumu 'The Getaway'. Właśnie ukazał się nowy teledysk RHCP do piosenki 'Goodbye Angels'. Zapraszam do drugiej części artykułu, gdzie będziecie mogli zobaczyć nowe video.
Red Hot Chili Peppers wrzucili dziś do sieci zupełnie nowy teledysk, tym razem do utworu 'Goodbye Angels'. Jest to czwarty klip promujący album 'The Getaway'. Wcześniej Red Hot Chili Peppers zaprezentowali już video do 'Dark Necessities', 'Go Robot' oraz 'Sick Love'. 

Teledysk RHCP do 'Goodbye Angels' możecie obejrzeć tutaj:Na mnie teledysk do 'Goodbye Angels' nie wywarł najlepszego wrażenia. Nie doszukałam się w nim krzty artyzmu. Prezentowana w klipie historia jest moim zdaniem kompletnie nijaka. Aby dobrze bawić się dzisiaj na koncercie Red Hot Chili Peppers trzeba wypić piwo, łyknąć draga, a na koniec i tak pozostaje płacz z tęsknoty za Johnem Frusciante - tak mniej więcej interpretuję  to video ;)

A co Wy sądzicie o teledysku do 'Goodbye Angels' Red Hot Chili Peppers?

Przypominam, że Papryczki zagrają koncert w Polsce 25 lipca 2017 roku! Relację z ich ostatniego występu w Gdyni znajdziecie w moim reportażu z Open'er Festival 2016.  Na blogu również czeka na Was moja recenzja albumu The Getaway.

Wszystkich fanów Red Hot Chili Peppers zapraszam do polubienia mojej strony na FB. Z kim się widzę na koncercie w Krakowie? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...