czwartek, 18 maja 2017

Amsterdam - teledysk do nowej piosenki Nothing But Thieves.

Zespół Nothing But Thieves zaprezentował właśnie teledysk do swojego nowego singla. Utwór pt. Amsterdam promuje nowy album zespołu. Płyta, która będzie nosić tytuł Broken Machine, ukaże się dopiero 8 września 2017 roku. Teledysk możecie obejrzeć już dzisiaj. Zapraszam!


Nothing But Thieves swój nowy singiel pt. Amsterdam zaprezentowali już na początku maja. To jeden z jedenastu utworów, jakie pojawią się na drugiej płycie zespołu. Album pt. Broken Machine trafi na sklepowe półki 8 września 2017 roku. Zespół postanowił umilić swoim fanom oczekiwanie na nowy krążek i udostępnił dziś teledysk do piosenki Amsterdam. Możecie go obejrzeć tutaj:Co sądzicie o teledysku do utworu Amsterdam? Jestem bardzo ciekawa co o tym video sądzą prawdziwi fani Nothing But Thieves. Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach pod postem lub na moim Facebooku.

Przypominam, że Nothing But Thieves wystąpią w Polsce w 2017 roku podczas Woodstock Festival. Na moim blogu znajduje się recenzja debiutanckiego albumu NBT, a także relacje z koncertów - w Proximie w 2015 roku oraz w ramach Open'er Festival 2016.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...