wtorek, 25 kwietnia 2017

The Offspring w Polsce w 2017 roku!

Polska znalazła się w planach tegorocznej letniej trasy koncertowej The Offspring! Grupa wystąpi w naszym kraju 23  sierpnia 2017 roku.  Sprawdźcie kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się koncert The Offspring w Polsce.The Offspring to zespół, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Jak dotąd wspominałam Wam na blogu o ich koncertach dwukrotnie - w 2013 roku zespół pojawił się w Warszawie na Orange Warsaw Festival, a w 2015 roku w Straszęcinie na Czad Festiwal. Niestety, ostatecznie nie udało mi się pojawić na żadnym z nich. Dziś okazało się, że wkrótce będę mogła się przekonać, czy rzeczywiście 'do trzech razy sztuka'. Wkrótce nadarzy się kolejna okazja do posłuchania tego fantastycznego zespołu w Polsce na żywo. 

The Offspring zagrają w Polsce latem 2017 roku. Zespół powróci na Czad Festiwal. Koncert odbędzie 23 sierpnia 2017 roku.  Jeżeli nie wierzycie, sprawdźcie plan trasy koncertowej The Offspring.

Bilety na koncert The Offspring w Polsce w 2017 roku pewnie już wkrótce będzie można kupić tutaj.

Wybieracie się na Czad Festiwal, aby posłuchać The Offspring?  A może ciągnie Was tam dla innego artysty?  Dajcie znać w komentarzach lub na Facebooku :)

Wszystkich, których cieszy koncert The Offspring w Polsce w 2017 roku zapraszam do polubienia mojego profilu na FB :)

Youdeetah 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...