środa, 22 lutego 2017

Czy Eddie Vedder i Pearl Jam zagrają koncert w Polsce w 2017 roku?

Pearl Jam właśnie ogłosili, że Eddie Vedder zostanie headlinerem jednego z letnich europejskich festiwali muzycznych. Sprawdźcie którego.


Niedawno wspominałam Wam, że zespół Pearl Jam w 2017 roku trafi do Rock and Roll Hall of Fame. Z pewnością wkrótce grupa wyruszy w trasę koncertową, która uczci to wyróżnienie. Jak dotąd jedna zespół nie podzielił się z fanami żadnymi informacjami na ten temat. Jedyne co na razie wiadomo, to to, że Eddie Vedder latem 2017 roku zagra koncert na jednym z europejskich festiwali. Artysta został headlinerem Firenze Rocks. To zupełnie nowy rockowy festiwal, który odbędzie się 23 - 25 czerwca 2017 we Florencji. Poza Eddie Vedder'em wystąpią tam także Prophets of Rage, Aerosmith, Placebo, System of a Down i The Cranberries.

Mam nadzieję, że Firenze Rocks to tylko jeden z licznych przystanków Eddie Vedder'a w Europie w 2017 roku. Byłoby super, gdyby Pearl Jam zagrali na Open'er Festival. Występ samego Eddiego również mnie usatysfakcjonuje :)

A Wy, chcielibyście aby Eddie Vedder zagrał koncert w Polsce w 2017 roku? Koniecznie dajcie mi znać na moim facebookowym profilu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...