środa, 18 stycznia 2017

Audioslave powróci w 2017 roku!

Zespół Audioslave zagra w oryginalnym składzie jeszcze w tym miesiącu. Członkowie legendarnej grupy zjednoczą się, by wystąpić na antyinauguracyjnym balu organizowanym przez Prophets of Rage


Chris Cornell,  Tom Morello,  Tim Commerford i Brad Wilk wystąpią wspólnie jako Audioslave po raz pierwszy od 11 lat. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2017 roku w Teragram Ballroom w Los Angeles w ramach Prophets of Rage Anti-Inaugural Ball, który ma być kontrpropozycją dla imprezy z okazji zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Impreza ta podkreśli także dwudziestą rocznicę protestu członków Rage Against The Machine zorganizowanego w formie występu Radio Free Los Angeles z okazji zaprzysiężenia Billa Clintona w 1997 roku.

O samym Anti-Inaugural Ball Tom Morello mówi, że jest to święto sprzeciwu: dla rasizmu,  seksizmu, tyranii, dewastacji środowiska, faszyzmu i samego Donalda Trumpa. Zespół zamierza tym koncertem pobudzić społeczeństwo do działania dla dobra praw, dobra całego kraju,  a nawet planety.

Na Anti-Inaugural Ball obok Prophets of Rage i Audioslave wystąpią także: Vic Mensa, Jackson Browne, Jack Black i The Los Angeles Freedom Choir.

Członkowie Audioslave na razie nie planują żadnych dodatkowych wspólnych koncertów.

Szkoda, bardzo chciałbym posłuchać Audioslave na żywo. Póki co muszę zadowolić się koncertem Prophets of Rage podczas Open'er Festival 2017.

Youdeetah 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...