środa, 7 września 2016

"Supersonic" - trailer filmu dokumentalnego o Oasis.

Premiera filmowej biografii zespołu Oasis zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafił właśnie pierwszy trailer zapowiadający film "Supersonic". Możecie go obejrzeć poniżej.


"Supersonic" to tytuł filmu dokumentalnego o legendarnej grupie Oasis. Niedawno wspominałam Wam, że została wyznaczona data jego premiery. Produkcja trafi do brytyjskich kin 2 października 2016 roku. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć "Supersonic" w Polsce na razie nie wiadomo. Na otarcie łez możemy obejrzeć trailer filmu, który niedawno trafił do sieci. Tutaj możecie go obejrzeć:


Film będzie obejmował okres od 1991 roku, kiedy to powstało Oasis, do legendarnego koncertu w Knebworth w 1996 roku. "Supersonic" ma obfitować w niepublikowane dotąd materiały o zespole. Nie zabraknie komentarzy rodziny i współpracowników braci Gallagher. Biografia "Supersonic" ma być hołdem dla fenomenalnego zespołu Oasis, który zostawił trwały ślad na brytyjskiej scenie muzycznej. 

Film"Supersonic" trafi do kin w Wielkiej Brytanii 2 października 2016 roku. Oficjalna premiera dokumentu odbędzie się 14 października, a  już 31 października biografia pojawi się na DVD i Blu-ray. Za produkcję odpowiada Asif Kapadia ("Amy") oraz James Gay Rees a także Mat Whitecross.

Chcielibyście obejrzeć film "Supersonic"? Co sądzicie o muzyce Oasis?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...