czwartek, 15 września 2016

"New Song" - video do pierwszego singla Warpaint z płyty "Heads Up".

Premiera "Heads Up", trzeciego albumu Warpaint,  zbliża się wielkimi krokami. Choć pierwsza zapowiadająca nową płytę piosenka "New Song" została opublikowana już jakiś czas temu, w sieci pojawił się właśnie teledysk do tego utworu. Video to możecie obejrzeć poniżej. 


Najnowsza płyta grupy Warpaint pt. "Heads Up" trafi do sprzedaży 23 września 2016 roku. Panie postanowiły umilić swoim sympatykom oczekiwanie na nowy album i wrzuciły do sieci video do "New Song", pierwszego singla zwiastującego ich najnowsze wydawnictwo. Teledysk przedstawia członkinie Warpaint, czyli Emily Kokal, Theresę Wayman, Jenny Lee Lindberg i Stellę Mozgawa, które tańczą i wygłupiają się na ulicy gdzieś w Nowym Yorku. Możecie go obejrzeć tutaj:


Nowa piosenka Warpaint może konfundować fanów tej grupy, ale towarzyszący jej teledysk potwierdza, że to wciąż ten sam, wyjątkowy zespół. 

Panie rozpoczynają właśnie trasę koncertową po Europie, ale wciąż nie mają w planach Polski. Ciągle liczę, że to się zmieni, bo bardzo chciałabym posłuchać ich ponownie na żywo. 

Co sądzicie o video do "New Song" Warpaint? Kupicie płytę "Heads Up"?

Youdeetah

Polecam się na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...