wtorek, 16 sierpnia 2016

"Supersonic" - data premiery filmu dokumentalnego o Oasis jest już znana!

"Supersonic" - filmowa biografia zespołu Oasis wkrótce pojawi się w angielskich kinach. Niedawno wspominałam Wam, że premiera dokumentu odbędzie się jeszcze w 2016 roku. Dziś zespół Oasis poinformował kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu "Supersonic" i gdzie będzie można go zobaczyć. Szczegółów szukajcie poniżej.


Na profilu Oasis pojawiła się dzisiaj data premiery filmu "Supersonic" - dokumentu o losach tej grupy. Biografia obejmie okres od 1991 roku, kiedy to powstała grupa braci Gallagher, do legendarnego koncertu w Knebworth w 1996 roku. W filmie mają znaleźć się niepublikowane dotąd materiały o Oasis. Nie zabraknie komentarzy rodziny i współpracowników zespołu. Biografia "Supersonic" ma być hołdem dla fenomenalnego zespołu Oasis, który zostawił trwały ślad na brytyjskiej scenie muzycznej. 

W ramach wyjątkowego wydarzenia "Supersonic" trafi do kin w Wielkiej Brytanii 2 października 2016 roku. Oficjalna premiera dokumentu odbędzie się 14 października, a  już 31 października biografia pojawi się na DVD i Blu-ray. Za produkcją stoją podobno odpowiedzialni za sukces filmu dokumentalnego "Amy" Asif Kapadia oraz James Gay Rees a także Mat Whitecross.

Ciekawe czy film dokumentalny o Oasis zawita do polskich kin. Macie ochotę obejrzeć "Supersonic"?

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Witam. :) Tak, chciałabym obejrzeć Supersonic, ale nie wiem czy będzie to u nas możliwe. Może trzeba będzie poczekać na DVD?

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...