poniedziałek, 25 lipca 2016

Nothing But Thieves w Polsce w 2016 roku! Miejscem koncertu będzie Warszawa - Progresja Music Zone.

Nothing But Thieves powracają do Polski! Koncert odbędzie się w Warszawie 27 listopada 2016 roku. Szczegółów na temat kolejnego występu NBT w naszym kraju szukajcie poniżej.
Nothing  But Thieves uwielbiają Polską publiczność. Niespełna miesiąc temu wystąpili podczas Open`er Festival w Gdyni. Dziś zespół zapowiedział kolejny koncert w naszym kraju. Tym razem Nothing But Thieves wystąpią w Warszawie, w klubie Progresja Music Zone 27 listopada 2016 roku.

NBT to pochodzący z Essex zespół grający alternatywnego rocka. Ich brzmienie często jest porównywane z grupą MUSE, u boku której niedawno koncertowali. Zespół jak dotąd ma w swoim dorobku jedną płytę studyjną „Nothing But Thieves”, której recenzję znajdziecie na moim blogu.

Do tej pory miałam przyjemność być na dwóch koncertach NBT. Poza wspomnianym wcześniej występem w Gdyni, na żywo chłopaków słuchałam jeszcze w warszawskiej Proximie w 2015 roku. Oba koncerty były niesamowite i z chęcią wybiorę się na trzeci. Byłoby jednak miło, gdyby Nothing But Thieves przestali na chwilę koncertować i zabrali się za pracę nad drugim albumem.

Organizatorem koncertu Nothhnig But Thieves w Progresji jest agencja Go Ahead. Bilety trafią do sprzedaży 27 lipca. 2016 roku. 

Wybieracie się na ich koncert w Warszawie?

Jeżeli podobnie jak ja jesteście fanami Nothing But Thieves, to koniecznie polubcie mój profil na Facebooku

Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...