poniedziałek, 18 lipca 2016

Marshall Records - wytwórnia płytowa Marshall Amplification.

Marshall Amplification otwierają wytwórnię płytową Marshall Records! Producent legendarnych wzmacniaczy do gitary wciąż poszerza swoją działalność. Jakiś czas temu do oferty gitarowych piecy Marshall dołączyły słuchawki, głośniki, smartphone i inne gadżety sygnowane charakterystycznym logo marki. Dziś przedstawiciele Marshall Amps poinformowali, że tworzą muzyczną wytwórnię Marshall Records. Więcej szczegółów na temat nowej działalności firmy Marshall znajdziecie poniżej.Marshall Records - taką nazwę nosi nowa wytwórnia płytowa spod szyldu Marshall Amplification. Informację o jej powstaniu firma podała dziś za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych

Marshall Records powstało by inspirować ludzi do tworzenia własnej muzyki i do dzielenia się gitarową muzyką z innymi jej miłośnikami.

Jim Marshall, założyciel firmy, kochał muzykę. Budowanie legendarnej marki rozpoczął od sklepu z instrumentami "J & T Marshall", który mieścił się w zachodnim Londynie. Wśród jego zaprzyjaźnionych klientów znajdowali się m.in. Jimi Hendrix, Pete Townshend, Eric Clapton, Ritchie Blackmore i wielu innych, którzy pragnęli zmienić coś w  rockowej i bluesowej muzyce. Brakowało im jednak odpowiedniego sprzętu. Jim cierpliwie wysłuchiwał ich wymagań i oczekiwań po czym przekuł ich marzenia w rzeczywistość konstruując sławne wzmacniacze Marshall. Ich niesamowite brzmienie znamy wszyscy.

Renoma marki Marshall nie przemija z czasem. Wybitni muzycy wciąż wybierają wzmacniacze tej firmy. Jak Wam jednak wcześniej wspominałam, obecnie zakres działalności tej firmy jest znacznie szerszy. Marshall równa się muzyka. To nie tylko instrumenty dla mistrzów, to także wyjątkowe gadżety dla zwykłych ludzi. Dzięki temu poza piecami do wyboru mamy m.in. fenomenalne słuchawki Marshall Major, mobilne głośniki bezprzewodowe, czy smartphone Marshall London.Marshall produkuje wzmacniacze dla gitarzystów tworzących muzykę, ale także produkty dla ich fanów tej muzyki słuchających. Naturalną koleją rzeczy było scementowanie tej zależności. I tak powstało Marshall Records - wytwórnia płytowa skupiająca artystów i słuchaczy. 

Marshall Records jest kolejnym logicznym krokiem w ewolucji firmy Marshall. Dzięki temu firma muzykę będzie współtworzyć, dystrybuować oraz odtwarzać. Genialne!

Mnóstwo moich idoli korzysta ze wzmacniaczy Marshall (z Johnem Frusciante na czele :) ) Jestem fanką tej marki i jak wiecie uwielbiam gadżety sygnowane charakterystycznym logo. Nie mogę się doczekać pierwszych owoców pracy nowej wytwórni płytowej Marshall Records. A Wy jak się na to zapatrujecie?

W tej chwili jeszcze nie wiadomo którzy artyści trafią pod skrzydła wydawnictwa Marshall Records. Mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie nam długo czekać na płyty winylowe sygnowane MR :)

Więcej informacji na temat Marshall Records znajdziecie na stronie producenta.

Jeżeli chcecie jako pierwsi dowiadywać się o podobnych muzycznych ciekawostkach, koniecznie polubcie mój profil na Facebooku


Youdeetah

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...