czwartek, 16 czerwca 2016

Co Jest Grane 24 Festival - Warszawa, 18 czerwca 2016.

Co Jest Grane 24 Festival to nowa pozycja na kulturalnej mapie Polski. 18 czerwca 2016 w warszawskim parku Królikarnia będzie można posłuchać najgorętszych gwiazd polskiej alternatywy. Na scenie pojawią się: Artur Rojek, Brodka, Kortez a także Ania Dąbrowska. Podczas Co Jest Grane 24 Festival nie zabraknie także kina, teatru czy literatury. Sprawdźcie jakie atrakcje będą tam na Was czekać :)
Pierwsza edycja Co Jest Grane 24 Festival odbędzie się 18 czerwca 2016 roku w warszawskiej Królikarni. Podczas miejskiego festiwalu będzie można posłuchać polskiej muzyki alternatywnej i to aż na dwóch różnych scenach. Na miejscu znajdzie się także miejsce dla teatru i kina, poza tym odbędą się tam liczne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wszystko to w otoczeniu pięknej zieleni. 

Artur Rojek, Brodka, Kortez, Ania Dąbrowska to artyści których spotkacie podczas festiwalu Co Jest Grane 24. Poniżej znajdziecie pełny program imprezy:Bilety na Co Jest Grane 24 Festival 2016 w przedsprzedaży kosztują zaledwie 29 zł. Możecie je kupić tutaj. W dniu imprezy wejściówka będzie kosztowała 39 zł. Dzieci do 12 lat i osoby po 65 roku życia mogą brać udział bezpłatnie.

Co Jest Grane 24 Festival wydaje się być interesującą imprezą z udziałem genialnych polskich artystów i z bardzo ciekawym programem, a wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Wybieracie się na festiwal Co Jest Grane 24 w Warszawie?

Youdeetah

1 komentarz:

  1. Nie wybieram się, trochę daleko, ale polecę dzieciom, akurat tam są, więc może skorzystają. Chociaż studentów organizatorzy nie potraktowali ulgowo ;-) Bardzo atrakcyjny program!

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...