środa, 25 listopada 2015

John Frusciante powraca w z mikroalbumem "4-Track Guitar Music" 2016

John Frusciante, mój ulubiony gitarzysta znany głównie jako były członek zespołu Red Hot Chili Peppers, opublikował 24 listopada 2015 w sieci mikroalbum "4-Track Guitar Music". Udostępnił także utwór "Fight For Love" nagrany we współpracy z Omarem Rodriguezem_Lopezem. 


John Frusciante udostępnił 24 listopada 2015 na swoim SoundCloud mikroalbum "4-Track Guitar Music". Playlista składa się jednak z 6 utworów. Po przesłuchaniu mogę powiedzieć, że tytuł ten jest rozczarowującym wabikiem dla takich podobnych do mnie spragnionych i stęsknionych gitarowej twórczości artysty. Momentami można usłyszeć swojsko brzmiące riffy rodem z Ataxii czy z mojej ukochanej płyty nagranej z Omarem Rodriguezem-Lopezem, ale jest tego bardzo niewiele. W większości to niestety brzdękanie przypominającego początkującego gitarzystę przeplatane dosłownie kocią muzyką. Plus tego wydawnictwa jest taki, że faktycznie gitary "grają pierwsze skrzypce" :), a elektronika zeszła na drugi plan. Mam nadzieję, że "4-Track Guitar Music" jest wyrazem tęsknoty Johna za czasami gdy robił z gitarą co chciał i z przyjemnością się tego słuchało i że te czasy powrócą. Może wówczas w końcu się zmotywuję, aby porządnie przysiąść do nauki gry na gitarze :) Frusciante zdecydowanie lubi testować cierpliwość swoich słuchaczy :) 

Na profilu Johna Frusciante pojawiła się także powstała we współpracy z Omarem Rodriguezem-Lopezem aranżacja "Fight For Love". To akurat brzmi świetnie:


Słuchaliście "4-Track Guitar Music"? Jak Wam się podoba?

Youdeetah

8 komentarzy:

  1. Posłucham jak mi dziecko zaśnie :]

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słuchałam, ale w wolnej chwili z przyjemnością to zrobię;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam ale chętnie poznam... melodylaniella.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do wymiany opinii :) Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...